Департамент публічних закупівель

  • ТОВ “Бізнес консалт груп” – спеціалізована компанія в сфері публічних закупівель, що надає розпорядникам державних коштів юридичні послуги з питань організації та здійснення публічних закупівель, проводить курси навчання, підвищення кваліфікації, організовує семінари, тренінги, конференції.
  • ТОВ “Бізнес консалт груп” займає провідне місце серед навчальних закладів та центрів, які надають послуги на ринку публічних закупівель. Особлива увага фахівців компанії спрямована на надання Замовникам торгів кваліфікованої допомоги в організації та проведенні публічних закупівель, починаючи від розробки річного плану до супроводження впровадження договорів про закупівлю. Передумовою успіху та динамічного розвитку Компанії став багаторічний досвід роботи її колективу в становленні та розвитку публічних закупівель в Україні.  З метою недопущення правопорушень у сфері публічних закупівель, створення конкурентного середовища, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів, замовникам та учасникам ринку державних закупівель потрібно постійно підвищувати свій професіональний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід з питань проведення тендерів.
  • ТОВ “Бізнес консалт груп” запрошує на курси навчання та підвищення кваліфікації з питань публічних закупівель, за участю провідних фахівців у даній сфері. По закінченню навчання слухачі отримують Сертифікати. Ми завжди на захисті Ваших прав та законних інтересів.

КОНТАКТИ

Керівник Департаменту публічних закупівель